Корзина
6 отзывов
Українська Кераміка
+38097 717 23 36
+38099 144 70 75

Доставка та Оплата

Вже більше 10 років наш маленький інтернет-магазин радує покупців чудовими товарами українського виробництва.

Наш головний пріорітет – якість товара и якість обслуговування клієнтів. Мы прикладаємо всі можливі зусилля, щоб покупець був задоволенний покупкою, отримав товар найкращої якості за короткий термін.

Інтернет-магазин «Українська Кераміка» гарантує цілість товара під час транспортування завдяки ретельному пакуванню, а у випадку пошкодження замовлення ми відшкодуємо усі витрати покупця у разі відправки Нової Пошти. Відправка замовлень може здійснюватися й іншими перевізниками, але гарантію цілості товару у такому разі ми не надаємо і можливі втрати не відшкодовуємо.

Усі товари, які представлені в нашому інтернет-магазині, виготовлені в Україні і майже всі вони з керамыки. З цього і назва нашого магазина «Українська Кераміка».

Ми знаходимся у місті Слов'янську, який вже більше 100 років вважається керамічною столицею України. Причина цього – щедрі родовища глини, яка використовується для виготовлення керамічних та фарфорових виробів.

Віковий досвід роботы майстрів з глиною та керамікою втілюються у прекрасні та корисних предметах народного споживання – керамічних турках, жаровнях, чайниках, горщиках, супницях, керамічних сковородах, макітрах, сувенірах та садово-паркових виробах. І це далеко не повний список надзвичайних глиняних виробів, які представлені у нашому магазині.

Ми раді відповісти на будь які ващі запитання, готові вести діалог у випадку нестандартної ситуації, із задоволенням приймемо відгук та пропозицію і розглянемо зауваження.

Сподіваємося, що наше співпраця буде для Вас приємною.